Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
1-1
Färdig
Malka Ragnala Sokya
Alliance Jiu Jitsu Indonesia
Vann på poäng - 03:00
Kareem Fadhillah Andre Caio Terra Academy Indonesia
Kids Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
1-2
Färdig
Michelle Valerie
Smash Gyms Indonesia
Vann på Submission - 00:54
Nicole Luckman Bahagia Caio Terra Academy Indonesia
Kids Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-5
Färdig
Alana Keihara
Alliance Jiu Jitsu Indonesia
Vann på domslut - 03:00
Akira Khumara Alliance Jiu Jitsu Indonesia
Kids Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
1-3
Färdig
Kareem Fadhillah Andre
Caio Terra Academy Indonesia
Vann på poäng - 03:00
Nicole Luckman Bahagia Caio Terra Academy Indonesia
Kids Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Day 1)
1-4
Färdig
Malka Ragnala Sokya
Alliance Jiu Jitsu Indonesia
Michelle Valerie Smash Gyms Indonesia Vann på Submission - 01:06
Kids Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-6
Färdig
Alana Keihara
Alliance Jiu Jitsu Indonesia
Lars Goliono Alliance Jiu Jitsu Indonesia Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-8
Färdig
Connor Kosasih
Mizuki Kato Caio Terra Academy Indonesia Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-7
Färdig
Akira Khumara
Alliance Jiu Jitsu Indonesia
Lars Goliono Alliance Jiu Jitsu Indonesia Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-10
Färdig
Mizuki Kato
Caio Terra Academy Indonesia
Vann på Submission - 00:26
Arkana Keandra Alliance Jiu Jitsu Indonesia
Kids Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -21 kg
(Day 1)
1-11
Färdig
Kenzie Haroen
Alliance Jiu Jitsu Indonesia
Leon Azguardia Alliance Jiu Jitsu Indonesia Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-9
Färdig
Connor Kosasih
Arkana Keandra Alliance Jiu Jitsu Indonesia Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -21 kg
(Day 1)
1-12
Färdig
ALTAF ADIKARA
Alliance Jiu Jitsu Indonesia
Kenzie Haroen Alliance Jiu Jitsu Indonesia Vann på Submission - 00:43
Kids Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-14
Färdig
Alana Keihara
Alliance Jiu Jitsu Indonesia
Arkana Keandra Alliance Jiu Jitsu Indonesia Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
1-15
Färdig
Lars Goliono
Alliance Jiu Jitsu Indonesia
Mizuki Kato Caio Terra Academy Indonesia Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -21 kg
(Day 1)
1-13
Färdig
Leon Azguardia
Alliance Jiu Jitsu Indonesia
Vann på poäng - 03:00
Kenzie Haroen Alliance Jiu Jitsu Indonesia
Kids Gi / White / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1-16
Färdig
Maxmilian Halim
Caio Terra Academy Indonesia
Tommy Surya Earth Jiujitsu Vann på Submission - 01:15
Kids Gi / White / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1-17
Färdig
Raflino Octa
Earth Jiujitsu
Vann på Submission - 01:02
Nicholas Effram Tampubolon Ryu Dojo Martial Arts Center
Kids Gi / White / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
1-20
Färdig
S. Syakira
Earth Jiujitsu
Laurensius Irsyan Earth Jiujitsu Vann på Submission
Kids Gi / White / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1-18
Färdig
Maxmilian Halim
Caio Terra Academy Indonesia
Nicholas Effram Tampubolon Ryu Dojo Martial Arts Center Vann på poäng - 04:00
Kids Gi / White / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
1-19
Färdig
Tommy Surya
Earth Jiujitsu
Raflino Octa Earth Jiujitsu Vann på Submission - 03:17
Kids Gi / White / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
1-21
Färdig
Fridha N. Razki
Earth Jiujitsu
S. Syakira Earth Jiujitsu Vann på Submission - 01:08
Kids Gi / White / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
1-23
Färdig
Putri Nur Cahyani
Earth Jiujitsu
Vann på Submission - 02:11
Syela Mutiara Earth Jiujitsu
Kids Gi / White / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
1-22
Färdig
Laurensius Irsyan
Earth Jiujitsu
S. Syakira Earth Jiujitsu Vann på Submission - 01:10
Kids Gi / White / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
1-24
Färdig
Hidayati N. Agustin
Earth Jiujitsu
Syela Mutiara Earth Jiujitsu Vann på Submission - 03:26
Kids Gi / White / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
1-25
Färdig
Michael Nathanael
Smash Gyms Indonesia
Vann på domslut - 01:29
Abdio Satria Earth Jiujitsu
Kids Gi / White / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
1-26
Färdig
Muh Sahrul Hanif
Earth Jiujitsu
Vann på Submission - 00:06
Rizky Dwi Putra Earth Jiujitsu
Kids Gi / White / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
1-28
Färdig
Putri Nur Cahyani
Earth Jiujitsu
Vann på Submission - 00:59
Syela Mutiara Earth Jiujitsu
Kids Gi / White / Teen II (14yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
1-27
Färdig
Arifal Syahputra
Earth Jiujitsu
Vann på Submission - 00:18
Fatimah Natania Earth Jiujitsu
Kids Gi / White / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
1-29
Färdig
Abdio Satria
Earth Jiujitsu
Rizky Dwi Putra Earth Jiujitsu Vann på Submission - 01:40
Kids Gi / White / Teen I (13yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
1-30
Färdig
Michael Nathanael
Smash Gyms Indonesia
Vann på poäng - 04:00
Muh Sahrul Hanif Earth Jiujitsu
Kids Gi / White / Teen I (13yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
1-32
Färdig
Ruth Theressa
Earth Jiujitsu
Vann på Submission - 00:38
Raden Muhammad Arasy Cakraputra Caio Terra Academy Indonesia
Kids Gi / White / Teen I (13yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
1-33
Färdig
Ahmadi Ramadhan
Earth Jiujitsu
Vann på Submission - 00:24
Omar Patikesit Rawidigdo Caio Terra Academy Indonesia